İnşaat ve yapı sektöründe, demir ve çeliğin kullanıldıgı her alanda hizmet sunan AYD Müdendislik, en büyük olmak değil, en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyor.

   Müşteri beklentilerinin karşılandığı, en üst kalitede ürün, rekabet edebilir bir fiyat politikası ve zamanında teslim şartlarının gerekliliğini ilke olarak kabul eden AYD Müdendislik Çelik Konstrüksiyon ve Panel Firmamız,  geçen zaman içinde müşterilerine sunduğu kaliteli ürün, insan odaklı hizmet politikaları ve sıkı işbirliği sayesinde, yüksek bir ivmeyle istikrarlı şekilde büyümüştür.

  Yüksek teknoloji makina parkuru, profesyonel çalışma metotları ile uluslararası standartlardan ve kalitenin sürdürülebilirliği ilkesinden asla taviz vermemiştir.

   AYD Müdendislik, yatırımcılara; çağdaş, pratik ve süratli çözümler sunmak üzere kurulmuş bir hizmet markası olmuştur ve bu yolda ilerlemeye devam edecektir.

   Bu ilerleyişimizde müşterilerimizin takdiri, mutluluğu ve güveni, en büyük övünç kaynağımızdır.

Hizmetlerimiz

Projelendirme

Üretim yapılacak olan binanın yerinde döşemelerin her katta olması gereken topoğrafya kotları, akslar ve döşeme kotlarının rölove çalışması alınarak proje grubuna gönderilir.


İmalat

Malzeme kesitleri ve kullanılacak toplam miktar belirlenerek, siparişi verilen malzeme temin edilir. Temin edilen malzemelerin, malzeme sertifikaları alınır ve hemen akabinde kumlamaya sevk edilir.

Montaj

Gömülü çeliğe yardımcı montaj ankarajlarının konulması, gömü ankarajlarının rölöve çalışmalarının tamamlanması sonrası ankaraj siparişleri verilerek üretime başlanacaktır.